MAYA SAAT

Maya Saat; İsviçre kökenli olan Alpina ve Frédérique Constant markaları ile Avusturya kökenli Jacques Lemans markalarınıın Türkiye distribütörlüğünü yapan bir firmadır. 

Frédérique Constant

Günümüzde“erişilebilir lüks” olarak tanımlanan kategoride saatler üretmeyi hedef alarak 1988 yılında Cenevre’de kuruldu. Uygun fiyatlara üstün kalitede saatler sunan Frédérique Constant, her geçen yıl, İsviçre saatçilik sektöründe daha da önemli bir oyuncu haline geldi. Frédérique Constant’ın, Cenevre’de bulunan ultra modern fabrikası, geçtiğimiz yıl 150.000 adet saat üretimine ulaştı. Tüm Frédérique Constant saatler, yüksek kaliteleri, tasarımları ve hassaslıkları ile tanınır. Her bir saat el emeği ile bir araya getirilir ve maksimum kaliteyi sağlayabilmek için son teknoloji cihazlarla sıkı kontrollerden geçirilir. 2004 yılından beri Frédérique Constant, İsviçre’nin az sayıdaki gerçek ‘kalibre üreticilerinden’ biri olarak nitelendirilmektedir.

Jacques Lemans

Dünya çapında 120’den fazla ülkede milyonlarca müşterisi bulunan bir markadır. Jacques Lemans saatler, üstün kaliteleri, güvenilirlikleri, yenilikçi teknolojileri ve stil sahibi zarafetleriyle göze çarpmaktadır. Jacques Lemans markasının “Classic”, “Sport”, “La Passion”, “High Tech Ceramic”, “Automatic” ve “Retro”gibi her biri büyük popülariteye sahip farklı koleksiyonları mevcuttur.

Alpina

1883’ten günümüze kadar cesurca tasarlanan sportif saatleri ile bilinir. Markanın temel stratejisi, genç saat severlere ulaşabilmek adına lüks ve sportif tarza sahip bu saatleri erişebilir fiyatlara üretmektir.  Tıpkı kardeş markası Frédérique Constant gibi saatlerin ilk tasarım anından kapsamlı kalite kontrollerine kadar her aşama fabrikanın bünyesinde yapılır.Üretimi tamamlanan her bir saat ortak bir takım karakteristik özelliklere sahiptir; doğruluk, okunabilirlik, şok ve suya dayanıklılık, sağlamlık ve güvenilirlik.