EN
SPONSORLUKLAR

ALPINA VE ALLTRAILS.COM ULUSLARARASI DAĞCILIK YARIŞMASI DÜZENLİYOR

Dağcılık ve yürüyüş meraklılarının sıklıkla takip ettikleri AllTrails.com web sitesi ile işbirliği çerçevesinde, dünyaca ünlü saat markası ALPINA yeni nesil dağcıları harekete geçirmek için iletişim stratejisini yeniledi.

İsviçreli saat üreticisi, kampanya süresi boyunca 3 milyon Alltrails.com üyesine ve AllTrails mobil uygulamasını telefonuna indiren herkese, her biri iki ay süren 4 farklı nefes kesici yarışmaya katılma imkânı sunuyor. Katılımcılar, indirdikleri bu özel mobil uygulama ile, efsanevi 4 zirvedeki tırmanışlarını ve belirtilen süreçteki yükseklik seviyelerini kümülatif olarak hesaplarlarken, diğer bir yandan da en sevdikleri açık hava sporları olan koşu, yürüyüş ve dağ tırmanışı alanlarında bol bol egzersiz yapmış olacaklar.

Her yarışma efsanevi bir zirvede yapılacaktır:

Her zirvenin belirtilen yüksekliği, her bir yarışmadaki katılımcılar için ulaşılacak minimum yükseklik hedefi olacaktır.

Minimum yükseklik hedefine ulaşanlar arasında, Alpina ve Alltrails yarışma başına rastgele bir çekiliş yapacak ve kazanan kişi, yarıştığı zirveye muhteşem bir seyahat kazanacak. Ilk 3 yarışmada en fazla kümülatif yüksekliğe ulaşan 3 katılımcı ise Alplerin spor dünyasına adanmış yeni Alpina modeli olan Alpiner saat kazanacak.

Dördüncü ve son yarışmanın amacı ise efsanevi Everest'in zirvesine denk gelen 8.848 m kümülatif yüksekliğe ulaşmak olacak. Bu hedefe ulaşmış olan yarışmacılar arasından seçilen 2014 büyük ödül galibi ise dünyanın en yüksek zirvesi olan Everest Dağı’nın baz kampına eşsiz bir seyahat kazanacak. Bu yarışmada en yüksek kümülatif yükseklik rakamına ulaşan katılımcı ise, Alplerin sportif dünyasına adanmış yeni yüksek performanslı bir Alpiner 4 Automatic Chronograph saat kazanacak.